Пропонуємо прямі поставки гіпсу марки г-10 пр-ва Туреччина.
Використовується для будь-яких видів будівельних робіт, а також для різних виробів. Фасування-25 кг. У наявності на складі м. Харків. Сертифікати, знижки.
Здійснюємо доставку по Харкову та Харківській області та Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип гипса | Формовочный |
| Вид гипса | Быстротвердеющий |
| Степень помола гипса | Тонкий |
| Плотность | 7 г/см3 |
| Минимальная фракция | 0.1 мм |
| Максимальная фракция | 0.3 мм |
| Упаковка | Мешок |
| Фасовка материала | 25 кг |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴
- Способ упаковки: в мешках по 25 кг







